Pogledaj jedan post
Old 25.10.2017., 13:34   #5900
Quote:
denijama kaže: Pogledaj post
kako mislis na temelju cega?
na temelju ovoga npr:https://www.linkedin.com/in/tim-oreskovic-26153545/

Samo ovo je sasvim dovoljno...zaista mi nije jasno da ne razumijes da pises prilicno smijesne stvari...

Mozda ne razumijes kako funkcioniraju stvari na toj razini? Da zeli naci posao -sutra bi ga nasao za placu od nekih 500 k EUR + ... vrlo vjerojatno da prima jos uvijek nesto od TEVE, ili ima zabranu prelaska u konkurenciju kojih godinu dana, ili je uzeo odmor, ma moze biti stotinu stvari, ali vjeruj mi - da zeli naci posao, nasao bi ga vrlo brzo.

Ne znam...meni se cini da pola vas nema veze o cemu pise i govori kada ovakve stvari izjavljujete.
samo ovo mi je sasvim dovoljno

meni više nije

jer - znam - kako neki (mnogi) životopisi ne govore - istinu
jer - znam - kako se upravo Plivin kadar rotira/o u slobodnoj Hrvatskoj
i što su ti ljudi radili i kako su radili i zašto i iz kojih razloga su otišli iz Plive
što zbog spsobnosti i nesposobnosti, što zbog međusobnih podmetanja i borbi za vlast .
To ne piše niti u jednom životopisu
jer - znam - kako poneki i dalje "rotiraju" iz firmi u firme - zajebu ih (firme) i odu dalje ali u životopisu im ne piše taj dio nego samo da su, recimo član Uprave u toj i toj firmi, direktor toga i toga. Čak ih se i makne u smislu da ne moraju više dolaziti na posao uopće, nego sjede doma i dobivaju plaću dok im traje ugovor.
Orešković je završio u Tevi jer je TEVA kupila firmu u kojoj je radio. Tako možeš napisati i da svi Plivini direktori su uspješni jer rade u TEVI.

Uspješan je onaj Plivin direktor a čiji cijeli "sektor" je trebao izletiti iz Plive po TEVA-inim planovima a čovjek je lijepo složio prezentaciju, sjeo na avion i pravac Izrael, održao prezentaciju - priča je završila tako da je taj sektor - em ostao, em raste a dotični direktor je samo "svratio" u Zagreb po stvari i pravac TEVA -Amsterdam

Ne znači da je Orešković loš. Moguće je dobar
No nema potrebe za dizanjem u nebesa. Naročito u vezi bilo čega vezano uz Hrvatsku
__________________
A.Gotovina "U svemu, i u slobodi, postoji - disciplina." 05.08.2020.
Bandića će se prestati spominjati kad zadnji cent a za koji je zadužio Zagreb bude isplaćen.
JOHABI, 25.03.2023 "Plenković je vođa tima, jedini odgovoran za rad cijeloga tima zajedno pred biračima." post 3615
twistdrum is offline