Pogledaj jedan post
Old 05.02.2007., 14:25   #11
Quote:
BigBlju kaže: Pogledaj post
Je, sve to stoji...
Npr. Gorenje slovi za odličan brand, cijene su im među višima, a onda naletim tu na forumu na ljude kojima u tri godine takav frižider završi tri puta na servisu. Ili frendovi kupe neku Electroluxovu pećnicu na kojoj im prsne staklo i isto tako sto gluposti.
Sve mi se nekako čini da kvaliteta više i nije toliko nedostižna za male novce, i da plaćamo samo masne reklame i imena...
Gledala sam na netu - Beko ima svoju legitimnu stranicu i kao brand egzistiraju u par zemalja Europe...
Kaj se tiče tehnologije - namjeravam uzeti basic modele - ne treba mi pećnica koja npr. ima ugrađene recepte i ne namjeravam ju uključivati pute mobitela - dovoljno je da je energetski razred A...
Kao što rekoh završnu kontrolu rade ljudi i oni mogui pogriješiti... ali mi se čini da kvalitetni brendovi na to polažu više pažnje...
ja moram priznati da sam imao quadro frižider i radi(o) je bez ikakvih problema. Moji roditelji su kupili isti model u istom dućanu i za dva mjeseca bacili ga i kupili novi jer se tri puta pokvario...
prle69 is offline  
Odgovori s citatom