Pogledaj jedan post
Old 21.10.2009., 11:57   #1
Thumbs up Ljubavni romani

Odlucio sam podijeliti svoje znanje sa vama… nisam ja pokvaren… ja sam za napredak nauke i ostalih stvari… dakle ovako:
Moje poznavanje zena je odlicno…to se znanje povecava vremenom citanjem ljubavnih romana… da dragi moji dobro ste procitali… neki naravno ovo nipodostavaju ali oni cine pogresku… to dokazuje moje znanje… ako se u pocetku njih dvoje posvadjaju i sto je on vece djubre to je veca sansa da se zbare na kraju romana i da bude hepiend tj da on nju ozeni sto je san svake zene ( koliko je to sad sreca za njega to je za drugi topic ( onaj o kerumu)).. da se njih dvoje nisu posvadjali tj da je stimalo od prvog dana vjerojatno ne bi neko ni dosao na ideju pisati o tom…ali ovako je bilo materijala… i kao sto rekoh hepiend je tu bio na kraju…
Dakle drage moje…ako hocete hepiend u vasem zivotu dozvolite jacem spolu da vas vrijedja, da pljuje po vama jer vi znate kako ce on doci do vas i kako ce idila biti potpuna

Naravno treba naglasiti da ovo ne vrijedi za feministice… na njih treba pljuvati na pocetku, u sredini i na kraju… nije ni cudo sto ima tako malo ljubavi u svijetu..dobro sam ovo zapazio… vjerojatno sto sam dobar promatrac… ne morate mi se zahvaljivati …to sam napravio avek plezir

I ne zaboravite...zivot pise romane a najljepsi su ljubavni vikend romani
el_mariachi is offline  
Odgovori s citatom