Tema: Transurfing
Pogledaj jedan post
Old 20.05.2017., 00:16   #5158
Quote:
Lost-soul kaže: Pogledaj post
Ljudi moji,upravo sam doživjela vortex fail ili ti kako ipak nisam poslušala intuiciju. Još si sad razmišljam da li da to podijelim tu s vama ali hoću. Danas sam igrala eurojackpot. Prije nego što sam ih odigrala afirmirala sam u sebi ''instinktivno biram dobitne brojeve''. Uzela sam listić i brojevi su mi došli u misli ali sam zbog vlastite nesigurnosti i nećkanja razmišljala ''ma ne taj je bio nedavno,drugi broj koji sam htjela u mislima sam isto pomislila, ma ne i promijenila sam ga. Gledam sada rezultate i mogla sam pogoditi svih pet brojeva!! Prvo mi je u glavi dugo bio broj 46,22 i 33 su mi odmah izazvali misao da moram to..41 sam jedini stavila u kombinaciju u koju sam odigrala i to je jedini broj koji sam i pogodila. 50 mi je sretan broj i jedno vrijeme sam ga u svakoj kombinaciji stavljala.



Stvarno sam izgubljena duša.
Pošto ti je cilj bila lova, a ne duhovno uzdizanje onda ti se priroda osvetila.
Kao na npr. http://lifestyle.inquirer.net/1613/e...m-outer-space/

To nije bilo baš onako kako ga je Mitchell podsjetio u svojoj knjizi "Psihološka istraživanja, izazov znanosti". Prema Mitchellu, "rezultati su bili statistički značajni, ne zato što je bilo koji od prijemnika dobio veliki broj izravnih pogodaka, Broj pogodaka bio je nevjerojatno nizak. Statistička vjerojatnost postizanja toliko loših pogodaka bila je oko 3000: 1.

Ovaj negativni ESP efekt, zvan PSI-nedostatak, je nešto što se često pojavilo u drugim psihičkim istraživačkim radovima, a teoretičari pokušavaju objasniti njegov značaj. U svakom slučaju, on nudi dobre dokaze za PSI, jer su se zakoni o sankcijama zaobilazili u značajnom stupnju "
krena is online now  
Odgovori s citatom