Pogledaj jedan post
Old 10.01.2011., 17:35   #1
T-Mobile Usluge trećih strana

Pozdrav

Neznam dal sam jedini s ovim problemom il vas ima još, al nisam nigde našel tu temu pa sam ju odlučil sam otvoriti.
Znači danas sam dobil račun za mobitel od T-Mobilea i na njemu ljepo piše između ostalog: Usluge trećih strana 74.50kn. Onda sam se spojil na svoje korisničke stranice i išel provjeriti ispis poziva. Tam je prikazano 5 takvih "poziva". No zanimljivo je da pod pozivani broj piše MCCA4, usluga je T7C, trajanje je 00:00, a iznos 14,90kn. hallooo..

Kaj to predstavlja? Idemo zvati službu za korisnike. I pitam njih to pitanje, a kad ono- gospodine, pa to su vam poruke koje primate od drugim operatera na svoj mobitel. Molim?? Gospođo, al ja na svoj mobitel primam samo poruke od T-Mobilea. Nikakvi drugi operateri. O čemu vi pričate? I onda mi ona veli nek si još jedamput provjerim primljene poruke u mobitelu....

Idemo dalje.. Uspjel sam joj nekak objasniti da stvarno ne primam nikakve poruke i da dal mogu oni kak to blokirati. I onda mi je na ljepi način objasnila da ona to nemože napraviti jer oni nemogu otkriti ko to meni šalje, al mogu njezini kolege. No njima se treba javiti preko maila, jer telefonski nemogu stupiti s njima u kontakt.. Pa ko tu koga??
I sad mene zanima ak je neko već imal takav problem sa T-Mobileom i ak ima pojma kaj bi to bilo da mi pomogne. I s druge strane, ak neko ima kakvu ideju za mail (onak malo sočniju) slobodno se javite. Jer da budem iskren, tolko sam živčan da neznam na koji način da im se obratim u tom mailu..prijateljski ili.......

Hvala
Pero_kr is offline  
Odgovori s citatom