Tema: Bilijar
Pogledaj jedan post
Old 17.01.2004., 17:46   #18
Re: Re: Re: Biljar

Quote:
Agirl kaže:
što je s onim BBSom na Kajzerici ?
Bio sam tamo prije par mjeseci. Htio sam s frendom na bilijar, a bilo je već dosta kasno. Studirao sam u Zagrebu, pa sam pokušavao pronać mjesta kojih se sjećam, ali su ili "nestala" ili su bila zatvorena. Jebote, ne znam koliko je točno sati bilo, ali u centru Zagreba nismo mogli pronać bilijar. Ima sad u Masarykovoj jedan prostor sa dosta stolova, malo ga je teže pronać jer treba proć kroz haustor, ali bio je zatvoren. Onda smo išli u Mesničku, opet ništa. Taj u Ilici je isto bio zatvoren, čini mi se, ali tamo ne volim ići (ne znam da li je to taj o kojem vi pričate, ali vjerojatno je, s obzirom na lokaciju) jer ga pamtim po tipovima iz porodice Seljačina Vulgaris. Takvog ga pamtim s kraja devedesetih, ne znam da li se u međuvremenu situacija promijenila (ako uopće govorimo o istom bircu).

Onda smo se odvezli do tog BBS-a na Kajzerici, mislim da radi do 4 ujutro. Atmosfera je bila ok, prilično mirna, to je noćni klub pa nije bila gužva na stolovima, bili su tamo uglavnom parovi po separeima i manja društva. Stolovi su ok, ako se dobro sjećam. Barem rade u to doba.

Da, navodno su dobri stolovi i u Staroj Savi na Jarunu (valjda se tako zove, odmah na ulazu u Jarun, blizu studentskog doma), ali bila je gužva pa smo samo pojeli picu.

Nedavno sam igrao i u bircu kod Likovne akademije (Ilica, blizu Britanca), mali stol, ništa posebno, ali tamo mi je nekako bilo baš ok - modža zbog subjektivnih okolnosti u vidu zgodnih kibicerki.
__________________
Fugit irreparabile tempus... Carpe Diem...!
Lakonogi is offline  
Odgovori s citatom