Pogledaj jedan post
Old 05.03.2008., 15:11   #3
hej draga, mogu ti ja sve objasniti jer sam ja bila kod kirurga na razgovoru, također zbog istog zahvata. ovako: postoji više metoda, od trajnih do kratkotrajnih( a opet i ta dužina trajanja varira ovisno o materijalu). moja jedna prijateljica je stavljala silikon u usne, to ne bih preporučile ni najgorem neprijatelju... imala je takvih problema s tim silikonom da je na kraju završila kod drugog doktora na-ČITAJ- 14 operacija vađenja tog silikona i nikada joj na kraju nije do kraja to popravljeno. problem kod silikona je što on može šetati po usnama pa ti se stvaraju one neke fuj grudice, može postati bolno, ai ružno izgleda. to što će ti neke cure reći da se njima to nije dogodilo, ne znači ništa jer ne znači da neće i tebi,a vjerojatno ne želiš takve rizike.
kolagen je nešto bolja opcija, usne uglavnom ne reagiraju na njih kao u slučaju silikona,ali svejedno postoji mogućnost nekih neželjenih reakcija i on se apsorbira u tijelu nakon nekog vremena.
koliko god ti želiš trajnije rješenje ja ti ga( a i kirurzi) ne bih preporučila. jedina metoda koja je u potpunosti bezopasna je ubrizgavanje tvog vlastitig masnog tkiva koje ti ne može stvarati nikakve probleme jer se radi o tvom tkivu na kojeg organizam ne može negativno reagirati alergijom ili bilo čime drugime. to što ćeš nakon nekog vremena morati ponovo ne bi trebao predstavljati neki problem jer dobiješ anesteziju, brzo se obavi i tak.a i prirodnije izgleda.
meni je kirurg kod kojeg sam bila rekao da mi on ne želi raditi povećanje usana niti jednom drugom metodom nego samo isključivo ovom. sad ti je jasno koliko je ona bolja u smislu opasnosti nuspojava u odnosu na druge. i samo je nadodao: "ako hoćeš neka trajnija rješenja, silikon ili slično, dat ću ti broj od glumičića."
ja kad skupim pare, idem k njemu.
nadam se da sam pomogla
jagodica_bobica is offline  
Odgovori s citatom