Pogledaj jedan post
Old 08.03.2005., 22:38   #13
[QUOTE]MisterNo kaže:
za puno manje love od Armala i Grohe mozes dobiti odlican Schmidler i jos 10 godina garancije... [/QUOTE

Ja sam u cijelom stanu u 9 mj. ugradio schmidler pipe. Nemoj ni za boga Koliko god su mi nahvalili i naravno popljuvali armal da vise nije sto je bio evo ti moja iskustva prvo nakon 15 dana riknula kočnica na tušu onda zvao ovlašteni servis tj. frajera mislim si ajde da vidimo tu garanciju kad su tako svi jaki na riječima prvi frajer me otkantao u smislu neda mu se zezat s time vidim vrag odnio šalu pa zovi samobor uvoznika da bi na kraju ipak došao samo drugi tip i još mi počne tupiti da je to normalno jer neke pipe su ovakve a neke onakve ali da to druge ljude ne smeta pa vratite ručno kočnicu nije to ništa?????????

Ipak uspio sam to promjeniti te slijedi priča dalje svi orginal perlatori od schmidlera stvaraju puno grublji mlaz vode nego armalovi ima frajer odgovor i na to: pa to vam je zato da bi vam se manje štopali

Zaštopali su se nakon 1 mj.-stavio poslije armalove dan danas rade.

Uglavnom sva serija pipa je bila classic znači među skupljima te ne može im se pripisati da je slabija serija.

O crijevu za tuš da ti i ne govorim kruto da kruće ne može bit.

Naravno kolege koji su kupili armal ili grohe nemaju tih problema pa stoga bilo što osim schmidlera!!
ZDpower is offline  
Odgovori s citatom