Pogledaj jedan post
Old 06.06.2011., 12:55   #2
Quote:
any5 kaže: Pogledaj post
malo sam sad podivljala, pa imam to potrebu podijeliti sa vama....zanimaju me vaša iskustva..
naime, M bi trebao na pregled treće mandule i na operaciju i sve 5....po novome postoji centralno naručivanje na pregled koje možeš obaviti mailom, faxom ili osobno..i to je sve super..na žalost osobno vrlo teško, jer uglavnom rade do 16h, kao i većina ljudi..no dobro, zato je tu mail....
i sve bi to bilo u redu da se gospoda udostoje javiti..na Šalati mi je sestra Anita odgovorila odmah i to tako lijepim i srdačnim mailom (dermatologija), a sa Rabra (na kraju je muž otišao osobno,jer isto nikada do dana današnjeg nisam dobila odgovor na mail,ali prvi termin za pregled je u 11. mjesecu) i Merkura niti a niti b.....i na to sam sad fakat POPI******.....
lijepo im napišeš kad skeniraš uputnicu gdje da ti se jave i ako nešto od podataka fali, nema problema samo neka ti kažu...ali gospoda se ne udostoje niti na mail odgovoriti..pa zašto ste onda uveli to???
mislim da je ne javljanje u najmanju ruku ne profesionalano...a kao roditelj naravno da sam još više ljuta, jer čekam više da naručim dijete negdje na pregled..ok, nije hvala Bogu ne znam šta bolestan i da mi treba od danas do sutra,ali ako ste uveli ovakav vid naručivanja onda lijepo i funkcionirajte tako....
možda pretjerujem, vjerovatno da,ali su me sad iznervirali....
imate li vi iskustva s tim naručivanjem? možda sam ja nešto krivo napravila...ali opet, znam da nisam, jer mi se onda niti sa šalate ne bi javili

maloga bez problema naručila na pregled na Srebrnjak.
skenirala uputnicu mailom i drugi dan su mi odgovorili s datumom termina

ali je zato sestra poludila jer je jedva dobila doktoricu da malu naruči na operaciju u klaićevoj, tako da očito ovisi o bolnici.
treba pisati MILINOVIĆU
maza1 is offline  
Odgovori s citatom