Pogledaj jedan post
Old 24.09.2009., 20:49   #5
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post
Smjenit ministra zdravstva podhitno. Eto što treba napravit. A o vladi da ne pričamo.

Čovjek ima komplikacije od prvog antibiotika koji je dobio a drugi ne može dobit zbog štednje i da bi se milinović mogao hvaliti kako su smanjeni gubici u zdravstvu.
I ja mislim da bi ministar mogao i bolje neke stvari rijesit u zdravstvu. Ali, ja osobno neznam NIKOJU drzavu na svijetu gdje je zdravstvo 100% besplatno i da praktički nema participacije. Sada će netko reći pa mi izdvajamo iz plaće za to zdravstvo, to je istina, ali koliko to sve košta, to izdvajanje je premalo a opet sa druge strane je puno. Pogotovo kada se uzme u obzir radno/neradno/umirovljeno stanovnistvo i činjenica da za zdravstvo iz proračuna ide cca 35 milijardi kn godišnje. Vidimo svaki dan na televiziji malo, malo pa se neka greska dogodi sto zbog dr-a, sto zbog nedostatak opreme, uvjeta, novaca. Ne znam kaj da velim na sve to ali čini mi se da ovaj sadašnji model ne šljaka više. Jer što mi vrijedi "besplatno" zdravstvo ako je nikakvo? Nemam pojma...
Krumpir is offline  
Odgovori s citatom