Pogledaj jedan post
Old 23.05.2012., 16:02   #80
Ignore opcija je uvijek dobra solucija, ako nemamo zivaca toplo preporucam.
U svakom slucaju, sada je ipak jasnije o cemu se radilo, dakle o pozivanju na izbjegavanje nekih forumasa. Forum je mjesto gdje dolazimo sa razlicitim stavovima i misljenjima, mjesto diskusije, koja je ponekad zestoka. Ako zelimo slaganje sa svima i to ocekujemo, onda treba potraziti zajednicu istomisljenika, zar ne. Tabu tema takodjer nema. Sve je podlozno kritici.

Admini ce jos odgovoriti SoL na njegovu zalbu o vrijedanju. Moj je stav da nije bilo vrijedanja, jer je odgovor glasio 'ako je tako...onda si' a ne da je SoL dosita glup. Osim toga, kako ne kartoniramo previse, nismo ni puno grublji, primjerice post tebe SoL u kojem forumasa nazivas 'fasistom i nevaspitanim' (here). Ovim ne mislim da je dozvoljeno vrijedjati, nego nekad bez danog kartona, forumas to ne ponavlja vise takav nacin ophodjenja. Mislim da svi imamo dobre namjere, i da pisemo na forumu jer volimo tu biti. Budimo strpljivi jedni s drugima.
__________________
If you think this Universe is bad, you should see some of the others./Philip K. Dick

Zadnje uređivanje blue bird : 23.05.2012. at 16:24.
blue bird is offline