Pogledaj jedan post
Old 11.12.2014., 23:02   #18
Quote:
smjeskica kaže: Pogledaj post
Pa ne vjerujem, ali možda će kod svake vanredne situacije na poslu tih nekoliko dana ne učestvovati u kućnim poslovima, ili ići na spavanje poslije njega, ili neće taj vikend otići na izet...lupam.
Što je po meni sasvim ok ako ostalo vrijeme provode kvalitetno i ako te stresne situacije nisu svako malo.

Ja sam mislila da većina ljudi zavisno od trenutnih prioriteta mijenja navike. Partner mi nije prioritet cijelo vrijeme, nisam ni ja njemu, ali jesmo većinu vremena.
Bilo je dana kada je radio po 12 sati dnevno, smatrala bih se sebičnom da sam tada zahtijevala da skupa gledamo film ako se njemu spava ili mu se prosto igraju igrice da se opusti.
Meni najteže pada manjak sna, on to zna, i ne insistira da idemo van ako zna da sam u fazi kada uz posao imam snage samo za san.
Treba imati razumijevanja za obaveze onog drugog, i za stresove onog drugog...sve dok to nije stalno stanje stvari i dok se zna d aće proći
pa u tome i je fora, on igra igrice ti spavaš ili radiš nešto svoje, al ste fizički tu skupa. o tome sam i pričala

to ne vidim u ovoj situaciji iz uvodnog, al to je možda trenutno
novitt is offline  
Odgovori s citatom