Pogledaj jedan post
Old 04.05.2011., 09:41   #87
Quote:
lioness kaže: Pogledaj post
ovako je to bilo jucer - u 6 dali 60 ml nadohrane, sve je pojela, smirila se k'o mali najedeni bumbar, mislim, bila je puno manje nervozna i nakon 15 min nosanja napokon zaspala - na meni.

sa nadohranom smo poceli jer je 2x izgubila na tezini od poroda, a rodila se sa 2270g. sad dobiva drasticno na tezini. taman par dana maknemo nadohranu, pa damo. 2 koraka naprijed, 1 nazad. inace, jdino po noci ima neku rutinu, budi se npr. cijelu noc svakih sat i pol na cicu, ili 2,5 h (bilo bi krasno kada bih skuzila sto uzrokuje ovo 2,5h spavnje)

ta nervoza krene popodne i zavrsava sa davanjem nadohrane ili ako uspije zaspati na meni

sto se tice skoka u razvoju - pa ovo traje od njena 2,5 tj zivota, imali smo svega par dana da je bilo ok
1. ajde prestani vise sumnjati u svoje cice beba jede, dobiva na tezini a onih 30ml koje joj dajete ne znaci nista. znaci, beba raste od tvojih cica i amen. prekrizi stalnu sumnju da je gladna. NIJE GLADNA.
2. vecernja nervoza. uobicajena pojava pogotovo ako ne spava dobro po danu. proci ce, ne ostavlja trajne posljedice- osim mozda na mamu
lovelyjubbly is offline  
Odgovori s citatom