Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 14:11   #24
Quote:
Mmps kaže: Pogledaj post
Sloboda izbora.
Ja mogu izabrati želim li biti luda ili "normalna". Ako želim biti normalna konzumirat ću lijekove, ako si želim priuštiti malo ludila prestat ću ih uzimati na neko vrijeme. Ti ne možeš izabrati da budeš "lud" ako si samo normalan. Ti, normalan, nikad nećeš iskusiti, doživjeti, kreirati ili zaključiti nešto što ja mogu, jesam ili budem. Ti normalan, ako želiš doživjeti vrhunsko iskustvo moraš uzeti neku ilegalnu supstancu i prekršiti zakon. Ja, s druge strane, samo moram prestati piti lijekove na par dana jer moj mozak sam proizvodi spojeve koje ti trebaš kupovati. Ja se mogu probuditi i osjećati se kao da sam na spidu, ekstaziju i koki zajedno i i zaljubljena do neba i osjetiti svu ljepotu svijeta dok se ti žališ da je vrijeme grozno i kako je hladno i kako je vruće i kako pada kiša dok ću ja udahnuti svu svježinu leda, upiti svu vrućinu sunca i osjetiti svaku kap kiše.

Ti si bila na godišnjem na nekom egzotičnom otoku. Ja sam bila u paklu.



Nisam nikog čula da kaže: "Ovaj šal je prekrasan ali je od svile". Ne valja, to je preosjetljivo, bolje bi mi pasao neki od lateksa.
"Pa što si tako osjetljiva?" - Ma nemoj, a što si ti tako neosjetljiv? - Jer na kraju krajeva pitanje "osjetljivosti" u ovom trenutku nit je upitno nit je relevantno. Kad bi ti bio korektan.

Ajme šta si tako mršava, sva si se usukala jadna, jesi bolesna? - Oprosti, ali to što si ti debela krava ne znači da sam ja premršava nego da sam normalne težine, tjelesne građe i kondicije, jača i izdržljivija od tebe, a to što se ti ne možeš kretati, znojiš se ko svinja, niti jedan komad odjeće ti ne stoji i umrijet ćeš od srčanog udara ne znači da sam ja mršava. I da, ja sam zabrinuta i za tvoje zdravlje. Ali neću ti reći da si debela jer nemam potrebu za time i nisam niti primjetila kolika si zapravo dok mi nisi rekla koliko kila imaš. Jer kad razgovaram s tobom gledam te u oči i slušam te što pričaš.

Ne, to što ja ne volim sjediti u bircu 2h nepomična na jednoj stolici ne znači da sam nedruštvena, nego da više preferiram smislen razgovor uz šetnju.


itditditd......
Meni je ovo super post.
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom