Pogledaj jedan post
Old 24.09.2012., 10:56   #30
moje prvo iskustvo.... bol 1999.

na nudistickoj plazi prija i ja.

jednu vece odemo u disko i ona i ja se posvadjamo radi gluposti i ja ostanem sama sjedit i pit i u nekom disku..

tik uz mene neka mala, isto sa bola, 18 godina i njen decko od oko 20ak.

nekako je krenuo razgovor i ja im se pridruzila ali sve nevino a opet nekako naaapeto! (-:

ja se u jednom trenutku ustanem da idem u toalet i pita me njen decko da me otprati jer je toalet u nekom drugom kaficu, a velika je guzva.

i ja pristanem, i kako smo se ustajali, kaze meni mala 'nemojte se zuriti' i nasmijesi se na seksi podmukli nacin.

naravno, mene su trnci prosli i to mi je bilo ko zeleno svijetlo.

otprati on mene do toaleta, tamo guzva, uglavnom da ne duzim, prije nego smo se vratili stolu ja mu popusim iza neke neonske reklame.

i vratimo se mi, ja napaljena nesto nenormalno, i mala nas doceka sa osmijehom, i sve nesto pocne siriti noge ali diskretno, imala je suknjicu i prozrne crne gacice, i stalno me je promatrala.

popili smo jos nekoliko litara vina i krenuli 'svako svojim putem' ja u svoj hotel a oni kuci.

na putu, kaze mala 'aj nas slikaj' i da mi foto aparat.

ja uzmem i kao slikacu ih a u meni vatra, i pocnu se oni namjestati, ja uslikam, malo se poljube, ja uslikam, u jednom trenutku ona zadigne suknjicu meni vec ruke drhte, lizala bih je svuda i ljubila ali mislim si, oni ne vide to tako, oni bi se samo slikali (((-: kako sam naivna bila...

i jos par slika dok na kraju ona se naguzi a on joj stavi prst u picu onak od ozada, a ja slikam.

do tad sam se tako vec napalila da mi se vrtilo u glavi.

uglavnom, da skratim.

otisli smo u moju hotelsku sobi i pojebo me pred malom.

bilo je neopisivo napaljujuce i seksi i nikada mi se nije nikad dogodilo nista slicno ni prije ni poslije.

poslije sam gledala da on jebe nju a ONA je bila, i ostala san snova, i uvijek od onda trazim u svakoj curi nju!

imala je poduzu tamnu valovitu kosu i predivno tijelo, male sise i cvrstu guzu i super se ljubila.

sutradan sam ih opet vidila na plazi i tako htjela opet sve to ponoviti, ali nije se nikad vise desilo.

nakon par dana ja sam otisla, i jos se nekoliko godina cula porukama s njim, a 'malu' nisam nikad vidila vise.

oni su ubrzo nakon toga prekinuli, on kaze zbog njene ljubomore, ali ne znam nista o njihovoj vezi ni sta se desilo, i on i ja vise nismo u kontaktu.

od onda uvijek mastam o necem slicnom ali nikada se nije nesto tako vise ostvarilo.

mala je carica, i ako cita ona ovaj post ili on, tocno ce znati da pricam o njima po nekim detaljima koje sam navela ovdje i sanjam da mi se jave opet, pogotovo ONA...
Black Milk is offline  
Odgovori s citatom