Pogledaj jedan post
Old 22.12.2016., 20:15   #1
sta i kako dalje

Evo ovako,imam 40godina,u braku sam 10,muž je 8god.stariji .Djece nemamo.Bio mi je prva prava ljubav,imala sam veza prije ali kad bi njega vidjela bilo je ludo.Naš brak je uvijek bio turbulentan,on je tip koji voli društvo,koji je glavni zabavljač u društvu,voli i pivu i to zadnje vrijeme puno.Ja sam uvijek odgovorna,radim ,imam prijatelje ali s godinama to nisu izlasci noću,već lavice i šetnje.moj suprug nikada nije bio tip koji bi radio u nekoj firmi ,radio je privatno(na crno).Prije par godina počeli smo obiteljski posao,a ja uz taj posao još radim i u firmi.E problem je što jednostavno udaljili smo se,od kad imamo taj zajednički posao on samo pita gdje je zarada,a nije to neki posao,samo sezonski.Nema tu velike zarade,ali on troši i ponaša se nenormalno.Ja stalno kocim ,računi dolaze treba sve platiti a on kao da je miljarder.E sad on želi rastavu,on želi slobodu,a od kad ga znam bez mene nije mogao ništa,sve sam ja pokretala,svaki problem ja rješavala.I šta sad otići pustiti sve ,neznam dali da dignem ruke od svega,brak nikada nije bio super,uvijek je bilo svađa,optuživanja i s moje i njegove strane.totalno smo različiti,ali on je uvijek govorio da bez mene nebi mogao.kako sad odjednom može????a ja opet u strahu ,kako krenuti ispočetka u 40-tim????
kiki ri is offline  
Odgovori s citatom