Pogledaj jedan post
Old 12.08.2017., 23:44   #1186
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post


ti bi mogao razumjeti horizontalni od vertikalnog otklona. Za vertikalni otklon ili elevaciju bitna je spiralna putanja Zemlje u kretanju po putanji oko Sunca, a ne njezina rotacija ili okretanje oko sebe same ... ili /ako Zemlju gledaš kao stacionarni objekt spiralne putanje cijelog Svemira oko Zemlje.
(1)U budućnosti ćeš shvatiti kako apsolutno nema veze stoji li Zemlja ili se kreće ...Valovi na moru postoje bez obzira da li je čamac usidren ili se voziš njime.
(2)A Tesla nije imao pojma ni o čemu pa tako niti o eteru ali je bilo zanimljivo bogatašima prodavati maglu besmislenim pričama.
(3)Imaš i "moj" pokus sa običnom žaroljom u kojj je bliski vakuum (ne halogena - obična) Usmjeri laser kroz nju i neka netko zadimi oko žarulje ... u žarulji nećeš vidjeti lasersku zrako a vidjeti ćeš kako ulazi i izlazi iz žarulje ... treba, li napomenuti da žarulja može biti i upaljena, mada je pokus sa ugašenom ....

(4)A tek razlika između helio i geocentričnog sustava ... imaš slikica o tome kao u priči, sve vrlo jenostavni algoritmi samo čemu .. poglavito u vrijeme računala koje bez problema iscrtaju trajektorije po matematičkim izrazima



ps ovo nije glas Einsteina što si "stavio" opet ćorak r.o.c.k.y.007

sada sam i pročitao u tekstu postavljača videa kako sam u pravu
As I keep seeing comments stating this is not Einstein voice, I added this in the description..
vrlo dobro raspoznajem varijacije u glasovima jednom kada ih čujem ... profesionalan deformacija
takvi prilozi više štete i od vrhunskih montaža .... tako keep calm r.o.c.k.y.007, nemoj da postaneš Ikar ....
(5)a tekst ću ipak pročitati na odmoru jer eter me zanima samo kao aroma

(6)slutim da ne možeš shvatiti dualnu prirodu, ne samo elektromagnetskih valova nego i samih čestica, kao što je i elektron ..hint Dirac.
No nisi jedini ako te to tješi i ja puno toga ne kužim ...


...



(7)svakom prema zasluzi štovani ... teslina sljedba je daleko indolentnija od nesposobnog prevaranta (um iz budućnosti ) koji si je čak dvaput zapalio laboratorij kada je treba dokazati svoje tvrdnje ...a kao sve je ima u glavi .. moš mislit.
Bijaše uspješni hohštapler Tesla taj.
- očigledno si sam sebe pobio i došao do zaključka bold 1 tako da nema potrebe svoditi "krivnju na drugu ili treću osobu . odličan 5
- ne znam tko te ljuti ali spamaš i trolaš temu sa nekim svojim frustracijama i nebitnim "alternativnim činjenicama" bold 2,3 i 7.
- matematička razlika bold 4 - ne slikice
-uvod u bold 5 ne opravdava to što nisi pročitao što je čiča Einstein govorio 1920g - kad pročitaš javi se
- ovakvim izjavama iz bold 2,3,6 i 7 potvrđuješ samo svoje neznanje (ili skrivaš neku pamet) - no ipak, draži su mi upisi forumaša tipa: " mislim da se tu skriva neka istina...istraga u tijeku" nego glumiti tupana/štrebera na alternativi. "slutnja je drek znati "

- zadatak za tebe kad se odmoriš:
1. definiraj vrijeme u fizici
2. definiraj gravitaciju
3. definiraj EM val u 4D

pa da zaključimo temu.
__________________
NRZ THX Lucas "Fanatici probijaju iz pink noise "
r.o.c.k.y.007 is offline  
Odgovori s citatom