Pogledaj jedan post
Old 13.08.2017., 09:54   #1188
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Mislim da nakon ovoga Saugaro bude imao 12 sati posla.
No nix problem za njega.
"Ionako je puno pametniji od Tesle."
Molim lijepo po stavkama/točkama, argumentirano kolega Saugaro.
..to be continued...
krivo Rorion-e, samo tok svijesti. No malo sam zagrebao pa temi
Nije na razini da bi bilo potrebno razmišljanje.
O Teslinoj pameti nema potrebe, dokazano da nije, ali je bio podmukao.
Veći problem je sljedba, religiozan fanatizam. A njima moraš neprestano dokazivati da možeš po potrebi biti jednako glup kao i oni da shvate sami sebe ...
I pojašnjenje: glupost je njihovo najubojitije oružje ... pa im ga vratiš
ovdje ti je i primjer jednog korisnog kretena (stilska figura) /nešto zna pa nije korisni idiot/


https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...&postcount=708
Quote:
sinhronizirani kaže: Pogledaj post
Ton neke frekvencije (cirka 1000 hz), iz zvučnika , pustite više od 3 sekunde , bolji rezultati su od više od 5 . minuta .Prostor u kome djelujete poželjno je da bude prazan i bez drugih promatrača .Moje iskustvo je da promatrači itekako djeluju na ishod . Primjetit će te da kada isključite zvuk , ostaje neki put šum u uglovima prostora , a neki put talasanje
da išta zna o fiziologiji nervnog sustava i uha ne bi isti pisao ovakve glupe zaključke. Naime uho koje ima izuzetni raspon percepcije što se tiče varijacije tlaka može percipirati samo u trećini svog raspona tako da "memorizira" razinu podražaja. najbolji dokaz su ti koncerti nakon buke ne čuješ ono što prije možeš ili ako si u prirodi i tišini nakon dan dva možeš čuti pad lista kroz zrak ...

Znači potpuno falični i bezvrijedni "dokaz" ... No mišljenje mu je zanimljivo ... bez da ulazim u tu priču. Jer ako nema sposobnosti pravilno zaključivati - problem.
__________________
I would call it
saugaro is offline  
Odgovori s citatom