Pogledaj jedan post
Old 08.09.2017., 12:04   #31
Quote:
Hilda kaže: Pogledaj post
Iliti pameću Pa tko normalan (ako baš ne treba hitno oprat gaće, a doma nema ni sapuna i nije bio u dućanu zadnjih godinu dana) kupi deterđent po cijeni od karikiram 40 kuna, ako je svakih 7 dana na akciji za 29.
ja ne kuzim nikako tko kupuje one skupe tablete za sudjericu, mislim da je Calgon ili tako nesto po 70 kuna! a ima u dm-u i Mulleru citava kutija za 29, jednako dobro se sve opere.
ma opcenito deterdjenti za ves i sve, sve to kupujem u dm-u, cak su im i hipoalergeni djecji isto jeftini. i ne perem nista na vise od 40 stupnjeva, samo se bezveze unistava tkanina.
nemam djecu, ja sam hipoalergena

na samponima isto stedim u zadnje vrijeme, Mixa djecji sampon milina, mislim da je ili 19 ili 29 kuna, nisam sigurna. bitniji mi je regenerator i za to cu dat novce ali sampon samo da je djecji i blagi i bok, prije sam davala masne pare za one neke profi sampone jer imam kosurinu do struka ali deder, ne vidim nikakve razlike, dapace vise mi pasu ovi djecji.

ali da, ne smatram to skrtarenjem nego racionalnom ustedom.
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom