Pogledaj jedan post
Old 06.10.2017., 12:56   #86
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Moze pitanje? A Saru ćete isto kriti? Tati ćete reći da je susjedova kći koju vodite u posjetu doma (ili ćeš i ti biti susjeda?)

Slažem se sa ostalim forumašima, nije problem tata nego je problem tvoj dragi. I pitanje je hoćeš li se ti moći nositi s tim svim njegovim problemima ili ćeš potonuti s njim.

Nekako mi se čini da ti prema njemu gajiš pomalo majčinske osjećaje (ne insiuniram na ono što se događa u spavaćoj sobi, Božesačuvaj ), nego, ono, ta sva briga, on jadan, ti nemaš srca da išta zatražiš da se on ne izdeprimira itd.
Sara nece postojati vjerojatno dok god je otac ziv,a ako bi i postojala, vrlo vjerojatno mu nebi govorili za nju,da. Ionako je ne bi htio vidjeti,kao sto ne zeli ni kcerce od drugog sina.

Po svemu ovdje ispada da nitko ne vidi sansu da budemo sve sto smo planirali.

Ja van ne idem sama jer posao i love imam i ovdje,drito pred nosom,a imam i mogucnost premjestanja po cijeloj drzavi unutar firme. Ja imam za sebe sve, ne ovisim ni o kome, ovo vani je bolja prilika za oboje. Skupa.
Da ne ulazim u socijalne, politicke price i mirovinskim stupovima Lijepe nase,pardon,njihove.
Stu Griffin is offline  
Odgovori s citatom