Tema: Optima
Pogledaj jedan post
Old 10.12.2017., 08:15   #4330
Imam istu istuaciju. Trenutno dva operatera zato sto mi Optima nije dozvolila prelazak u Vip (konstantno petljanje i izmotavanje). Moguce je posto Vip ide preko opticke linije i nema veze sa bakrom.
Da je Optima bezobrazna, je, maksimalno. Na ugovoru za raskid postoji rubrika u koju treba upisati zeljeni datum iskljucenja. Sto se njih tice to nema vrijednost. Oni sami sebi odredjuju dan kada ce dokumentaciju smatrati zaprimljenom i kada ce napraviti iskljucenje i na taj nacin krse sve zakone. Kome se obratiti za pomoc? Mislim nisam jedini koji ima problema i treba to rijesiti jednom za sva vremena. Dobio sam odgovor od njim da je zakonski rok za iskljucenje 12 radnih dana. Kvaka je u tome sto se prave grbavi i ne priznaju datum kada je dokumentacija poslana i zaprimljena. Posto sam im ja sve poslao 4.12 i isti dan dobio odgovor da su sve zaprimili i proslijedili dalje na obradu smatram da je to pocetni datum za sve.
Uglavnom sve ovo je jedno veliko mucenje i igra zivaca oko necega sto bi trebalo biti potpuno trivijalno.
robee is offline  
Odgovori s citatom