Pogledaj jedan post
Old 24.09.2010., 17:06   #8
Quote:
ina22 kaže: Pogledaj post
Evo i mene. Na dan kad smo izlazili iz bolnice, ulazi sestra s papirima (ja se spremam, šminkam, frizuru radim...) i kaže da idemo doma i da mi dijete ne čuje na jedno uho. Tak mrtvo-hladno bez objašnjenja Ne moram prepričavati svoju reakciju, nije ni bitno. Isto tako rekli kontrolu za mjesec dana. Međutim njima nešto bilo u kvaru i mi smo išli sada sa 4 mjeseca na kontrolu. U međuvremenu se mama raspitala jer radi u toj bolnici gdje sam rodila i kaže joj doktorica da svakom drugom djetetu kažu da ne čuje na jedno uho, razloga je više, a najčešće plodna voda. a da ne govorim kako dijete mora biti 101% mirno da bi test uspio. Ma ono, bila sam stvarno sigurna da dobro čuje sad već s 4 mjeseca ali smo svejedno otišli jer bi nas ta papirologija pratila i kad-tad bi to morali napraviti a bolje kad je dijete mlađe. Objasnit će ti i oni ali procedura je da dijete mora spavati (imaš vremena tamo da ga uspavaš) i apsolutno se ne pomaknuti. Druga solucija je da bebi daju čepić koja će ga 'uspavati'. Pedijatri su tu dozu odredili a teta u Vinogradskoj je rekla da ona daje pola doze jer da se većina smiri. Iskreno, mene je toga bilo najviše strah jer sam očekivala da će mu to dati, on će zatvoriti oči i gotovo. Nije tako...nakon što je dobio čepić još sam ja njega uspavljivala i to sam ga dva puta morala uspavljivati jer se budio Znači ništa strašno. Mada pretpostavljam da bi bebu od mjesec dana to vjerojatno i uspavalo. Mi smo jedva uspjeli napraviti test i čim je bilo gotovo on je počeo ludovati I jaaaaako je mali postotak djece koja stvarno ne čuju na kraju.
Da, tako su i meni, istresli vjest i nestali a ja očajna za poludit šta je i normalno kad čuješ tako nešto....
__________________
19.02.2006. - rodila se naša ALESSANDRA

13.08.2010. - rodio se naš GABRIEL
Nina2910 is offline  
Odgovori s citatom