Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 21:16   #48
Quote:
AliceInMess kaže: Pogledaj post
Hocu reci, ja znam da imam neku vrstu ptsp-a od zadnjeg odnosa. Ali sadasnji odnos je sve sto sam ikad zeljela od odnosa. Pa cak i vise od toga.
Ali ja se bas cesto bojim... Da mu se ne svidjam dovoljno, da ce me odjebat zbog sitnice, da sam mu dosadna, da nisam ni po cemu posebna.
Na kraju, bojim se da ce brzo procitat te moje strahove, skuzit koliko sam nesigurna i sjebana i onda me definitivno odjebat
ovaj "ptsp" i ja imam od prošlog odnosa. lik je bio i još uvijek je svo zlo ovog svijeta. s one neke, ajmo reć, ljubavne strane, riješila sam sve svoje probleme. no ostao je glupi strah da će svaki poslije njega bit takav ili još gori, što je teško ali ne i nemoguće.
i ono što si već negdje napisala, najgore je kad ostaneš sam sa svojim mislima, pa počnu dubioze i debilane u glavi.

a zbog trauma iz prošlosti, nedavno sam sjebala jedan jako dobar odnos, nažalost. no gledat ćemo to kao nešto što je potrebno da se pokrenem i shvatim da nemrem do kraja života bit sjebana u glavu.

Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ja razmem da ljudi nemru zbog trauma uć u druge odnose ali ne kužim kakve veze ima trauma iz drugog odnosa sa novom vezom? To je običan strah koji je normalan na počecima veza kada se ljudi još upoznavaju. Alice normalno je kad si u nekim situacijama da te ulovi panika. Nema to veze sa nikakvim traumama. Nemreš nikako znat kaj budućnost nosi. Opusti se kolko možeš i uživaj. A kad te ulovi tuga popij jednu ljutu.
a postaneš sumnjičav prema drugima. navikao si mjesecima ili godinama ( ovisno o trajanju nezdravog odnosa) proživljavat iste obrasce ponašanja kaj se tiče druge osobe . i onda taj netko novi, slučajno, napravi nešto što te podsjeti na bivšeg/bivšu, pa te ulovi panika. mislim, bar je meni tako. meni su još uvijek te neke slične situacije okidači za šizu i paniku. ne samo kod potencijalnih partnera, nego i kod prijatelja, ljudi općenito.

Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ali, postoji i Pero-pizda koji, svjestan Marinina straha, kurvanjski iskorištava taj strah znajući da je ona spremna i voljna na sve samo da ga ne izgubi.
takvom odmah odrezat!
nyssaa is offline  
Odgovori s citatom