Pogledaj jedan post
Old 18.02.2013., 00:13   #18
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Ja ti mogu samo napisati vlastito iskustvo - ja koristim inače najmanje tampone. Tako i za ovo ulje. Ne bi mogla reći da baš "natopim" tampon - ne znam kako bi ga onda ugurala - ali ja ti imam običaj i poprskati obilato tampon (ulje držimubočiic sa raspršivačem) ili ulijem malo u bilokakvu posudicu, pa kratko umočim tampon u to. Tak dugo dok je tampon "stabilan" - ne može biti previše ulja. S druge strane, možeš ga staviti premalo, onda će ti tampon teško kliziti unutra, a i nema neke svrhe od ulja koje se upilo u tampon, jel tako...

Možeš nositi i noću i preko dana. Kao i kad imaš menstruaciju, uoostalom. Koliko dugo to radim? Teško mi je reći....ovisi što mi je, da li samo peckanje, svrbež ili sam sigurna po iscjetku da je upala. Tjedan dana, nekad duže....često koristim to ulje, u svakom slučaju, s tim da ga ja više koristim s vanjske strane nego što ga koristim da tamponom.

Ne možeš puno fulati, osim ako premalo staviš ulja. Ne možeš ga koristiti prečesto, jedino nedovoljno. Dakle, naštetiti nikako ne možeš.
super koliko košta to, gdje ga ima za kupiti i jel oštećuje možda kondome kao što vaginalete mogu?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom