Pogledaj jedan post
Old 21.11.2008., 12:31   #52
Quote:
linea4 kaže: Pogledaj post
drage moje..evo ovako (neznam otkud da krenem)... zadnjih godinu dana sam stalno imala upale mjehura i gin bi mi davala Ninur i Nolicin i opet ništa...zadnjih mjesec dana sam morala svako malo mokrit i to bih izmokrila golemu količinu mokraće a uopće nepijem puno vode...pa zadnjih 15dana me dole jako peče, imam bolne odnose i bolno i otežano mokrenje...
u ponedjeljak sam bila kod gin i rekla mi je da je to klamidija i dala i meni i dečku doksiciklin te meni vaginalete geonistin...
pijem evo već 4 dana ali nevidim poboljšanja... recite mi kako se toga zauvijek riješiti... imate li još koji lijek za preporučiti... i dali se klamidija brzo vraća ako sad prestanu ti simptomi.
Pitam puno toga jer mi je ovo prvi put da se susrećem s tim...hvala vam unaprijed

PS. dali smijem imati odnose s kondomom ili ne ?
Ovakve simptome sam i ja imala kad sam imala upalu uzrokovanu klamidijom, urionokultura mi je bila uredna i svi su mislili da zafrkavam a meni je stvarno bilo lose....Ne mora znaciti da je to kod tebe slucaj, ali vrlo vjerojatno moze biti. Cesto se iza simptoma upale mjehura krije ta uzasna klamidija. Sto prije na briseve!
Ja bih odnose za sada prekinula ako je moguce, ne kuzim pa sto te ne boli pri odnosu...meni na pamet nije u toj fazi padalo...
A dok traje lijecenje oba partnera (ako je klamidija u pitanju), preporuka je potpuna apstinencija. Vjeruj mi, za tvoje dobro. Mi smo se lijecili skoro godinu dana i to je bilo katastrofa ali smo prezivjeli....
rijecanka77 is offline  
Odgovori s citatom