Tema: Hemoroidi
Pogledaj jedan post
Old 12.06.2011., 20:44   #1884
Quote:
dreamland kaže: Pogledaj post
Jao meni... nemam riječi za ovo. Daj otiđi kod drugog doktora, makar i u bolnicu, jer ovo je suludo. A na komentar da će fisura sama zarasti ili neće nemam komentara.
Ja sam bila kod dva doktora, imala sam fisuru, kad sam pitala za neke tablete ili toliko poznatu nevenovu mast nasmijali su mi se. Nema tu drugog riješenja osim operacije ili injekcija. Stanje ti se može pogoršati, može ti nastati fistula iz toga.
Gle, tebi neće operacija ''maknuti fisuru'' nego će ti iznad nje napraviti jaaako mali rez (skoro neprimjetno) tako da stolica lakše ide i da se ne moraš naprezati i na taj način fisura polako zarasta (4-5 tjedana, ali olakšanje je odmah prisutno).
Nije stvar u tome da to toliko jako boli (mada mislim da tko god da je to imao složit će se da su to prave muke) nego se radi o tome da ti se može pogoršati, to napuknuće se širi. Stvarno ti savjetujem da posjetiš drugog liječnika, ako si skeptična oko ovoga malo si progooglaj, vidjet ćeš da se ta nevenova mast koristi samo u prva dva tjedna nastanka fisure, poslije nema nikakvog učinka.
pozdrav tebi, jako me interesira kod koga i na koji si način riješila fisuru jer me muči isti problem, možda i veći...kronična s velikom ranom...unaprijed hvala
pula72 is offline  
Odgovori s citatom