Pogledaj jedan post
Old 28.09.2010., 13:08   #16
vidim da se tu svašta nagađa pa reko da malo pomognem...
ja sam u 4 mj ove godine kod njih u karlovcu, kupio 159 1.9jtdm za 135 000kn..znači cijena koja stoji je ta, pdv je u njoj...autohrvatska od nedavno je i službeni uvoznik fiata, alfe i lancie, a ta vozila su uvoz iz italije, direkt od proizvođača..tako je bar meni objašnjeno..moja je bila službeno vozilo nekom djelatniku u alfi...
moja je 2008 i kupljena je sa 22tkm a sada imam 31tkm i samo me jedna stvar malo zezala..a to je kontroler na prednjem ventilatoru koji je obrađen pod garancijom...znači, kad bih ja upalio klimu on ponekad nebi taj čas uključio ventilator i to je odmah evidentirano kao kvar i išao mi je u safe mode, iz kojeg bi i izašao čim se auto ugasi pa nakon 10 min upali...
sve u svemu ja sam prezadovoljan autom i nisam ni trunke zažalio...
ono što je mene privuklo to je cijena, koja je gotovo 100tkn ispod nove i garancija koja u mom slučaju vrijedi do 7/2011 i bez koje taj auto sigurno nebih kupio...
za njih sam saznao slučajno jer sam na stranicama autohrvatske tražio 1-2 god. starog focusa ili mondea i nisam znao da se bave i fiat koncernom...inače to vrijedi samo za karlovac autohrvatska, tamo imaju ovlašteni servis za alfu...
colgate is offline  
Odgovori s citatom