Pogledaj jedan post
Old 01.04.2007., 17:32   #16
Quote:
ma nisam ja nista mislio ;svi ovi forumi su bezveze samo da sire nacionalnu netrpeljivost zar to nisi shvatio
Pa si ti zato u cilju sirenja nacionalne Trpeljivosti i otvorio temu o Mudzahedinskim "zlocinima".How yes no.
Inace koliko sam ja vidio Mudzahedinima se na teret stavlja odnos prema ratnim VOJNIM zarobljenicima...rijetko ili nigdje se spominju civilni zarobljenici a zene i djeca pogotovo.Iako se i to podvodi (zlostavljanje zarobljenih vojnika) pod zlocin ipak smatram da prvo treba procesuirati desetine hiljada zlocinaca odgovornih za ubijanje, silovanje i zlostavljanje DJECE i ZENA koje je ucinjeno bez ikakvog razloga a tek onda se pozabaviti preispitivanjem pojedinih akcija Mudzahedina.
Inace meni je dovoljan onaj opis koji sam procitao gdje neki strani Mudzahedin udara nekog cetnika zarobljenog poslije oslobadjanja Vozuce i Ozrena i dere se na njega vicuci i placuci "Moja majka Srebrenica, moja majka Zepa".Ima tu raznih nijansi.
Ne pravdam nicije zlocine ali ipak treba prvo naci one odgovorne za hiljade masovnih grobnica razasutih sirom BiH.Prvo Karadzic i Mladic kao planeri, pa onda hiljade radih i odusevljenih izvrsilaca njihovih planova pa tek onda Abu ovaj ili onaj.
Tahvil-pasa is offline