Pogledaj jedan post
Old 18.03.2012., 11:43   #374
Quote:
Scirocco kaže: Pogledaj post
Ako netko vidi nesto sto upada u oko, molim da me upozori

*mislim, jogurt je kupovni, ali sam pomjesala sastojke sama
Po meni je ok.
Quote:
Sparkletastic kaže: Pogledaj post
jučerašnji meni ipak na kraju nije bio toliko loš kao što sam predviđala, no svejedno sam zgriješila.
zato sam danas jela:
6:00 - 2 kuhana jaja
11 - cappuccino bez šećera 2 dcl, šaka indijskih oraščića
14 - 1 veliki komad bijelog pilećeg mesa, zdjelica salate
18 - zeleni čaj s medom
21 - cornflakes s bio aktivom
Čaj nije međuobrok. Ni s medom. Samo jaja za doručak mi se čine premalo, to bi uz dodatak nelega preselila na večeru, a večeru na doručak.
Quote:
DOLCENERA kaže: Pogledaj post
Kao prvo ,sto se dorucka tice izbegavaj suvo voce i obicno voce. Pojedi zobenesa bademom ali umesto mleka bolje koristi jogurt.
Zašto? Postoji kakvo objašnjenje zašto se suho voće ne bi smjelo jesti u kombinaciji sa svježim?
Zašto je jogurt bolji od mlijeka?

Quote:
DOLCENERA kaže: Pogledaj post
Sto se rucka i vecere tice gledaj da uvek jedes proteine,meso + salata,salata+ sir,jaja+ salata.
Ovo nije rekreacija i ovakva kombinacija da nije nužna za niti jedan obrok, a napose ručak. Ovo je kako FINO jesti, a mršaviti. Fino uključuje i salatu od bulgura, i rižoto, i krumpir i proso i heljdu. Monotonost koju opisuješ nije cilj ovakvog načina prehrane.

Quote:
DOLCENERA kaže: Pogledaj post
Za veceru su narocito pozeljni proteini znaci neki posni sir sa puno povrca ili belo pilece meso i salata.... Pahuljice nikako uvece jer podsticu energiju a uvece je telo u stanju mirovanja
Ne uvijek. Ako joj se jede cornflakes navečer, nek ga pojede. Neće je cornflakes jednom tjedno navečer udebljati ili ubiti.
5rich is offline  
Odgovori s citatom