Tema: Brak i djeca
Pogledaj jedan post
Old 30.08.2013., 14:29   #83
Quote:
Svjetska kaže: Pogledaj post
Ma neki (rijetki) izgledaju kao avion uvijek i kada su umorni ne naspavani kada im je zivot haos. Ali vecina nas obicnih smrtnika nema takvu srecu. A isto sto kaze osoba prije mene ne znas ti sta je kod koga i kako ko zivi.

Ja znam za zenu koja pored male djece ima par sati dnevno da se sminka (da toliko joj treba da se nasminka pa da bude avion) ja opet nisam takva jer mi je stvarno glupo da sjedim sat vremena lakiram nokte, pa onda sat vremena sredujem frizuru pa onda puderisem sat vremena, pa onda sat vremena biram sta cu obuci dok su mi djeca zeljna igre i mame i opcenito paznje. Nema teoretske sanse da mi je sminka ili bilo sta prjece. Ali hej nismo svi isti. Do duse nisam to radila ni prije djece tako da ali jesam malo vise paznje posvecivala izgledu nego sada. Sada mi je sve ostalo prijece. Ali mislim da tako i treba da bude. Djeca su mala jedan kratak period kasnije imas cijeli zivot da se lickas


Imam 4 klinca i kao avion izgledam 3,4 dana u godini.

Neki dan sam se smijala samoj sebi.
Uredno odrzavam frisku,ono sisam se,pramici,pranje,cesljanje,sve redovito i ode na to novaca...samo pramici kod nas dodju 500,600kn...i uredno ju godinama drzim u jako visokoj pundji.
Dakle,ulazu se novci u kosu koju nitko ne vidi...pa niti ja osim kad ju cesljam i perem.

Zasto?
Zato sto imam klince jedno drugom do uha i godinama dojim.
A moji mali sisavci ne mogu odoliti kosi,a niti nausnicama.
Tako da mama vec sto godina izgleda asketski.
A nekoc sam bila ko bozicno drvce
__________________
Samo tebi svira bend na nebu
dijetesjene is offline  
Odgovori s citatom