Pogledaj jedan post
Old 13.02.2017., 19:34   #56
Slazem se s Frupy i potpis na Summer.
Danas ljudi idu s mobitelom na zahod. Pa ni vrag da nemres naci 3 sec poslati poruku - fala na pozivu ali mali Perica nece doci.
Meni je nebitno zasto. A malog ako ce zanimati, pa nek pita.
I nije mi ok ovo sto je netko pisao gore da dijete ignorira pozivnicu. Neces ici, ne moras. Ali moramo javiti.
Ali ja tu polazim od situacije koju je imala moja seka i njenog izraza lica i cijele te proslave rockasa na koju nitko nije dosao. I ne zelim da se neko drugo dijete (moje ili bilo cije) osjeca tuzno jer ocekuje prijatelje koji ne dolaze (a nitko nije rekao da nece). I svijet odrasle osobe se nece srusiti, ali mislim da ce dijete biti zalosno.
Moze netko reci da je to zivotna lekcija...ok. ali ako se ta lekcija moze prolongirati na neku stariju dob, zasto bi se trebala uciti tako rano? A treba samo 1 minuta za poslati sms. Nije problem objasniti djetetu da netko nece doci. Ali kad dijete vec pred vratima ceka goste i ispituje kad ce doci, a ti govoris evo za cas (jer i ti racunas na dolazak s obzirom da nitko nije javio suprotno) - onda je to ipak usrana situacija.


Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Nykas is offline  
Odgovori s citatom