Pogledaj jedan post
Old 04.04.2017., 12:59   #961
Quote:
Babhosinho kaže: Pogledaj post
Pozdrav, imam pitanje. Dijete 1,5 g ima česte upale uha. svaka virozica ili začepljen nosić završe na uhu. otorinac nam ništa pametno nije rekao da se može pomoći (za krajnike je mali, cjevčice ne bi itd.), a pedijatrica je savjetovala da ga počnemo inhalirati. Kupili smo stoga inhalator prije 3 dana, mali ga super podnosi i inhaliramo ga cca 2 puta na dan po desetak minuta, samo fiziološkom (po pretpostavci da će otopiti taj šlajm koji se skuplja do uha i izaziva upalu). Problem je u tome da je je po početku procesa dijete počelo kašljati, kašlje već 3. dan, dosta jako. Ok, razumijem da se možda to počelo otapati i slijevati, ali strah me da se ne spusti dolje, na bronhije/pluća. Je li ovo razlog za zabrinutost?
Nakon inhalacije, izvucite mu iz nosića ariannom ili nečim šmrklje. Dobro je da iskašljava sam

Naša mala od 10 mjeseci svaki mjesec ima prehladu koja je spusti na bronhije pa samo inhaliramo tjedan dana i izvlačimo iz nosića i sve bude dobro kasnije Jednom smo samo dobili neke kapi za iskašljavanje.
ostoppbar is offline  
Odgovori s citatom