Pogledaj jedan post
Old 02.06.2017., 11:55   #15
Najiskrenije ti želim da što prije prođeš tu groznu fazu u svom životu. Ja sam bila nešto malo mlađa od tebe kad san upoznala svog bivšeg. Isto je bio krasan, pažljiv, iskren...ma milina. Onda su počeli neki problemi, dugovi za neke mobitele, putni troskovi, ovrhe bla bla. Ja sam studirala i radila sezonu. Većinu novca sam njemu davala jer sam htjela da bude miran. Kasnije sam shvatila da je on mene stalno zamarao svojim depresivnim stanjima. Lakse mi je bilo dati pare nego to slusati.
Jednu vecer mi je priznao da kocka, nisam stigla nista ni reci on već poceo sa prijetnjama da ce se ubiti. Od tog dana on je doslovno pukao. Bili smo na nekakvom psiholoskom savjetovanju od kojeg nije bilo koristi.
Pokusavala sam se maknuti od njega ali je krenulo konstantno maltretiranje, 100 poziva na dan, prijetnje da ce se ubiti, pozivi od nekih drugih ljudi, dolasci na vrata...itd.
Moje najgore zivotno iskustvo. Malo mi je falilo da se ne razbolim od toga.
Onaj dan kad mi je zadnji put dosao na vrata u ocima sam mu vidila da nesto u njemu nije u redu. Otisao je u Španjolsku, obratio se vjeri i koliko znam oporavio se.
Sretno svima!
scorpio20 is offline  
Odgovori s citatom