Tema: Sirova hrana
Pogledaj jedan post
Old 04.10.2017., 20:30   #6037
Quote:
Ibrahim-Pr kaže: Pogledaj post
Vjerujem, pogotovo ako si radila napamet pa nije ispalo dobro. Moji prvi smoothieji su bili katastrofa.
S ciklom probaj ovo.

Svakako treba redovito konzumirati sirovu ciklu jer njena ljekovita moć je velika, posebice se pokazala efikasnom u liječenju raka, za što postoji uistinu mnoštvo primjera i iskustava iz prakse. Evo samo jedan takav primjer, čovjek je rak pluća izliječio sokom od cikle, mrkve i jabuke.
Hvala ti na savjetima, poslusala sam i savjet o grasku, necu kupiti proteine, pustit cu jedno vrijeme da vidim kako ce tijelo reagirati, i prvo dati prednost pravom povrcu i vocu, a tek onda ako se uvjerim da su mi stvarno neophodni, kupit cu ih.
Za sada nema pada kilaze, to mi je ono najbitnije jer ne zelim smrsaviti niti mi je to cilj.

Malo sam zbunjena informacijom da se ne mijesa voce i povrce, a onda u svakom receptu za zeleni smoothie, pronadem upravo tu kombinaciju.

Ono sto me malo zabrinulo je to sto sam se jutros probudila malo blijeda i drhtava, medutim da ne bi sada ispalo nekakvo nasladivanje onih koji ne podrzavaju ovakvu prehranu, moram reci da mi se to i prije znalo dogadati, i to kada bi mi.pali secer ili tlak.
Ili je bila stvarno kriva kombinacija namirnica.
Ja nemam problema sa okusima, mogu svasta pojesti i popiti, bitniji mi je utjecaj na zdravlje od okusa. Prilicno sam,ne prilicno, nego jako disciplinirana osoba i mene ne brine hoce li mi faliti slatko ili nesto trece, nego samo utjecaj prehrane na zdravlje.
I zato, ako imas kakav savjet cime bi mogla pojacati mozda taj vecernji obrok ili pomijesati s povrcem neke druge sastojke, rado cu poslusati.
Mozda bih mogla u ciklu staviti bananu, i kokosa, mozda i zlicicu maslinovog ulja, imam domace, pa bi to zaokruzilo taj obrok i dalo mu tu tezinu.
Danas nisam nesto posebno zadovoljna menijem, ujutro sam pojela tu vocnu kasicu, poslije na poslu ajvar i kruh, za rucak tikvice i jaja, za uzinu salicu kokosovog mlijeka i opet snita kruha i maslaca, i sada se spremam napraviti ciklu.
Cilj mi je uz mlijecno, slatko i slano, izbaciti i kruh, ali nemam ideju o tim meduobrocima.
Medutim, dajem i tijelu priliku da se izjasni.
Danas me,priznajem, malo ponio i strah od jutra, mozda sam zato jela vise kruha.
Jaja takoder nisam vec nekoliko dana jela, bila sam iskljucivo na povrcu, ali eto...
Kukavica u dusi...

Da, zaboravila sam napomenuti da sam sinoc imala jaci trening, pa je mozda i to utjecalo na taj los osjecaj...
avelina is offline