Tema: Alimentacija
Pogledaj jedan post
Old 12.03.2007., 12:51   #63
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
Dakle ta jedna osoba - ak nije neka hohštaplerica radi najmanje deset poslova svakodnevno!!! O tome se radi - nemreš staviti na papir samo grube izdatke u smislu kolko dijete pojede i sl.
Ali na njezinu żelju może se staviti na sudskom papiru- Skrbniśtvo nad Djetetom/com prepuśta se tati.
Osim nekih iznimnih "oćeva" nitko Vam Djecu ne daje na silu.
Quote:
mandragora kaže:
Izračunajte kolko tom tateku ostaje slobodnog vremena i slobodnog novca da radi kaj god mu padne na pamet, i kad plati alimentaciju koju procjenjuje kao jako visoki iznos. I koliko mamici ostaje slobodnog vremena i novca da radi kaj hoće!!!!
Mandragora daj Ti meni sredi skrbniśtvo nad Djetetom, a to slobodno vrijeme i alimentaciju koju bi ex morala meni platiti podijelite si medjusobno
Quote:
mandragora kaže:
point je u omjerima; ak imaš normalnu i požrtvovnu babu koja rinta i brine o djeci - to se ne može mjeriti novcem
Nema nikakvih cifara, brojaka, novaca itd. na svijetu koje bi mi mogle nadomjestiti nedostatak Djeteta poslije rastave!!!
__________________
AUTOBANIRAN - iz vlastitog izbora vise ne sudjelujem na forum.hr u znak protesta, radi nezasluzenog kartona od 100 bodova, koji me je direktno odveo u moj prvi ban.
Ponosan sam, da je moj kompletni post „vrijedan” 100 bodova, bio odbrana nevine Djece od tih politicara, koji ne donose zakone u prilog dobra Djece, nego njih samih, tj da im takvi zakoni generiraju dodatne glasove na izborima.
Benny is offline  
Odgovori s citatom