Pogledaj jedan post
Old 08.05.2010., 02:18   #11
Quote:
215023 kaže: Pogledaj post
da vas pitan par pitanja o ovoj temi.
plairan uzeti jedan paket(usb ili što već) samo što o tome neznan ništa
prije otvaranja teme san malo googla i naleti san na tele2 i vip (i tcom w'n'w ali mislin da oni nemaju carnet uslugu)
Tele 2 nudi 3GB za 125 kn,bez obaveznog trajanja ugovora ili uz obavezno trajanje od 12 ili 24 mjeseca.ali ne piše nigdi jeli u tu cjenu uključen i modem niti ne piše brzina...
Vip nudi 5 GB za 100 kn i modem za 9 kn brzina također nije navedena.
zanima me koje su brzine,pretpostavljan da o tom ovisi i o pokrivenosti
po ovom za tele 2 ja imam pokrivenost EDGE - do 236,8 kbit/s u downloadu, do 236,8 kbit/s u uploadu
za vip neznan jer nisan vidi sličnu stranicu,ajmo reći da je isto....
jeli ima još operatera s možda boljin ponudama i jeli ko ima loših iskustva s ovin?

ja sam koristila sva tri i ovo su dojmovi iz prve ruke

1.TELE2 definitivno najbrzi sta se tice surfanja,(meni na UMTS skidao po 400 -500 mb/s, na edge mi se nikad nije prebacio) al najveci paket je 5gb i nemres preko carneta ga uzet tak da 175kn je previse ( usb stick za god dana pretplate platila 195kn, na 2 god je bilo 1kn a bez ugovora je bilo poprilicno skupo, ne znam kak je sad kaj se toga tice)

2. VIP - nude najveci paket, 12gb (pristojno) za 200kn ili 10gb za 150 kn ( al ak ides na taj od 10 onda bolje uzmi u T-Mobileu, bolja brzina,) preko carneta; one znam koje su cake sa stickom, ja sam ga vec imala pa sam na 3mj potpisala sam ugovor - super to funkcionira, al nakon TELE2 osjeti se slabija brzina ( u prosjeku skida 200 -300mb/s, pa se zna prebacit iz cistog mira na EDGE pa bude kriminlna brzina, nekih 30-50mb/s i onda poludim)

3. T-mobile 10gb za 150kn Stick2Carnet usluga, brzina nadasve pristojna ( stalno radi na UMTS-u i skida u prosjeku 300-400), ono izmedu Tele2 i Vipa - meni super rjesenje

- buduci da mene hvata jeza od svih dugorocnih ugovornih obveza, najpametnije rijesenje je ljepo kupit onaj prepaid paket od operatera cije usluge oces koristiti (dobijes stick i kao broj na bonove, koji zamijenis pretplatnickim brojem) u prosjeku su cijene do 200kn i fino dodes u njihov centar kazes da imas stick, oni ti daju sam novi broj, nemas ugovora i mozes fino uzivat
ne znam koliko sam uspjela razjasnit stvar, nadam se da ce ti pomoci
__________________
Growing old is mandatory. Growing up is optional.
lie is offline  
Odgovori s citatom