Pogledaj jedan post
Old 02.05.2006., 22:37   #15
Quote:
Acidofil kaže:
drvo in-out, kuac palac...

evo, pokushao sam malo objasniti poneshto o svakoj vrsti stolarije, buduch da imam neshto znanja o tome... na tebi je sad da odvagnesh shto che ti biti bolje - financijski, ali i kvalitetom... ak te josh kaj zanima pitaj, probat chu ti odgovoriti...
and remember, kol'ko para tol'ko muzike....
nek ispadne da tupim al ne bih se slozio s opservacijama oko drveta..da, drvo radi i moze se malo rasusiti. jel to mora biti mana? po meni, nemora.zasto? pa zato jer pvc stolarija dihta i previse.odnosno ti tako i tako moras otvarati prozore i ljudi cesto to ne rade pa im se skupljaju gljivice.onda neki pribjegnu tome da izrezu dio dihtunga kako bi zrak slobodno cirkulirao. ista stvar ce ti se desiti kod drveta samo prirodnim putem. vise nece tako dobro prijanjati zbog rasusivanja al neces morati tako cesto otvarati prozore...

da bi u dnevnoj sobi bio ugodan zrak i kad je tamo nekolko osoba morala bi biti recimo 1 izmjena zraka. sta ce reci za sobu od 45 m2 visine 2.5m treba izmjeniti 112m3 zraka na sat. jesi ti mozda mjerio kolko to prodje za sat vremena kroz raspore od rasusivanja koji kad se stavi guma uopce ne moraju postojati?

plus ako vani stavis aluminij ja stvarno ne vidim gdje to treba farbati..izvana nemas sta a iznutra ne sigurno sljedecih 70 godina, min...
moja-kucica is offline  
Odgovori s citatom