Pogledaj jedan post
Old 29.03.2013., 19:15   #39
Quote:
nina.zf kaže: Pogledaj post
Iskreno, još nisam vidjela lijep obrazac
A kako smo se navikli na sve dosada, naviknuti ćemo se i na ovaj.
Nije tako loš kao što se na prvi pogled čini. ......
Ne mogu reći da nije bilo lijepih obrazaca, naspram ovog nakaradnog, formalno prezahtjevnog i totalno alijeniranog od osobe koja će ga izrađivati.

Naime, kada mi se ispreplete jedno trideset obrazaca, a trebam na brzu ruku odrediti kojeg točno trebam (datum isplate može i ne mora pomoći), udri prvo mozgati koji je to npr. 214 dan u godini? Otužno!


Quote:
ceha kaže: Pogledaj post
odgoda .......... (zbog problema s javnim poduzećima , a vjerojatno ni APIS nije napravio svoje jer još nisu objavili način predavanja u elektronskom obliku koji bi zapravo trebao biti glavni način predavanja)
Čini mi se da nisu problemi s javnim poduzećima niti s APIS-om, već je obrazac sam po sebi prezahtjevan. Ovlastilo se grupu ljudi da rasture organizacijske tekovine stvarane destljećima (regos se ustabilio, daje puno bolje rezultate nego ona hrpa ljudi zatrpana registratorima koju smo imali prilike godinama viđati u mirovinskom fondu koja je učestalo gubila i zaturala sve one M4 obrasce s prilozima, na vrijeme predane.
I PU se uhodala prateći doprinose, poreze, i druga javna davanja.
Taman je sve to na nešto počelo ličiti, .... ne mislim da je idealno, ali ..... ovo će biti još gore.
apis16268 is offline  
Odgovori s citatom