Pogledaj jedan post
Old 25.11.2016., 21:16   #36
Quote:
Mc Ozy kaže: Pogledaj post
Mislim da se neće uspjeti, već će toga biti sve više, kao i u cijeloj EU. Desnica je u ofenzivi. Samo je pitanje hoće li dostići opasne razine? Kod nas bi mogla, imaš Etički Sud, crne stranačke garde, Projekt Velebit, mnoštvo udruga, stranaka,političara i značajnu podršku u narodu. U vrlo izglednom trenutku militarizacije horde će krenuti u obračun s "protivnicima", izmišljenim komunjarama, jugosima, "izdajnicima" prema već gotovim spiskovima. Lustracija i osveta za Blajburg kamom i pištoljem. Kako će to završiti ovisi opet o razvoju u EU. Nadam se da sam u krivu, ali magistra vitae kaže drugačije.
a čuj ja sam hetero bijelac hrvat, moji su katolici valjda sam osiguran, ali mnogi nevini su u budućnosti najebali. ne piše nam se dobro
__________________
Čovjek nije drvo, i vezanost je njegova nesreća, oduzima mu hrabrost, umanjuje sigurnost. Vežući se za jedno mjesto čovjek prihvata sve uslove, čak i nepovoljne, i sam sebe plaši neizvjesnošću koja ga čeka. Promjena mu liči na napuštanje, na gubitak uloženog, neko drugi će zaposjesti njegov osvojeni prostor, i on ce počinjati iznova. Ukopavanje je pravi početak starenja, jer je čovjek mlad sve dok se ne boji da započinje. Ostajući, čovjek trpi ili napada. Odlazeći, čuva slobodu, spreman je da promijeni mjesto i nametne uslove. Kuda i kako da ode? (Derviš i smrt, Meša Selimović)
Srebrni-medvjed is offline  
Odgovori s citatom