Pogledaj jedan post
Old 01.08.2010., 20:12   #3
Sto se tiče samih motora oni su ok. Ali sigurno mozes računati 70 % da ćes uskoro morati mjenjati turbinu, ali ne mora biti nužno. Drugi velik minus su alu ramena, potkove itd. e sad ako te ne živcira lupkanje i tuckanje onda se ne obaziri na napisano. Treća stvar da je vozilo u godinama pa ćes vjerovatno morati nešto i promjeniti, osim ako prijasnji gazda nije redovno servisirao i sve mjenjao (sto nije ni moguće, jer neke stvari ne diras dok rade). Sto se mene tice motor kao izdvojeni dio je doslovce neunistiv, e sad najbolje bi bilo da odeš kod poznatog majstora da ti obavezno pregleda turbinu, remenje itd znači osnovne djelove koji su nuzni za rad svakog vozila. Imao sam prije Passata i sad vozim jednog kao sto ti namjeravas kupiti. Na prvom promjenio sljedeće: ramena, kompresor klime, letvu volana, servo pumpu, bosch pumpu, ventilator hladnjaka motora, amortizere, turbinu itd. i kad sam se ljepo nadavao novaca ja ga prodam (ne zato sto mi je doslo, nego auto mi je svaka dva mjeseca izbijao iz džepa min. 1000 kn.) E sad će neki reć imao si peh ili si kupio auto sa "milijun" kilometara.(Auto je iz vana i unutra bio očuvan sasvim super za svoje godine) Kupim drugog Passata prosle godine- auto je uvoz iz Njemačke i ima original servisnu knjižicu servisiran je cijelo vrijeme u Njemačkoj dok nije uvežen u Hrvatsku prije par god. Prodavac na njemu promjenio ramena, "prepakovo" altenator, sva ramena i potkove (sve u setu),remenja i španere, ulje i filtere, i jos nekih klasicnih izmjena (diskovi,pločice itd.). Auto je prva tri mjeseca savrseno radio e onda opet kreću problemi: otisla turbina (tu je bilo 5 do 12 da se razleti propeler u turbini i sjebe motor) jednostavno vozim se kući sa posla i stojim na semaforu a iza mene oblak dima odmah parkiram sa strane i pogledam a iz auspuha sukljka dim. Otvorim haubu sve ok. Brzo do kuće (imao sam nekih 1500 m.) Parkiram se kod kuće i ugasim auto izvučem mjerač a ono ni kapi ulja. Turbina sve usisala. Odmah do majstora. Poslje toga promjenio bubanj kočnica, prepakovo alnaser, promjenio ulje u servu, semering radilice i jos par jeftinih stvari. E sad će neki reći da sam loš vozač ali stvarno nije do mene tko god se vozio sa mnom kaze da uredno i pristojno vozim (nije da se hvalim) i prvenstveno ne divljam sa autom zato što sam se dosta naplaćo za izmjene i znam da da ću samo tako sebe opaliti po džepu. Može biti da sam ja PEHISTA (vjerovatno s obzirom na opisano)tako da se ne moraš bojati da će i tebi to desiti. Ajmo sad malo ljepih stvari o Passatu. Ogroman plus dajem na karoseriju (pocinčana) i ako nije lupan nećeš vidjeti trunke hrđe na autu, barem je kod mene bio slučaj sa moja dva. Ipak taj auti ima već 11-12 god. nije to malo. Opći dojam vanjskog izgleda je ljep a unutrašnjos je isto super izgleda (barem meni) primjerice ja kod sebe imam plišana sjedala i mogu ti reći da su perfektna, super su kalupirana i pliš se ne dere i ne može se izlizati. Kontrolna ploča i ostatak unutrašnjosti su ok (ne odljepljuje se na suncu, ne puca kao kod nekih vozila) Sve je odrađeno dosta kvaliteno kako i priliči Švabi. Mjenač mi je isto odličan. Navedeni Passat sad nije skup auto cijena mu je cca od 5.000 do 6.000 eura i za tu se cijenu može naći vrlo očuvan i servisiran model. Tako da omjer uloženog i dobivenog je sasvim ok. Ako hoćes reci mi odakle si pa ti možda mogu preporučiti majstora koji meni servisira auto, majstor je za 5+.

Zadnje uređivanje dally : 01.08.2010. at 20:30.
dally is offline  
Odgovori s citatom