Pogledaj jedan post
Old 12.01.2012., 09:45   #13
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
Redovno po cesti, po ducanima, posvuda zapravo cujem roditelje kako uzasno hladno, otresiito, nezainteresirano i nadrkano odgovaraju djeci na pitanja i opcenito vode s djecom konverzaciju na grozan nacin.
Ovo i ja primjećujem. Ne samo da grozno razgovaraju s njima već imaju i taj otresit govor tijela. Npr. dijete zastane na cesti jer ga je nešto zainteresiralo, a majka ga nadrkano povuče za ruku da dijete skoro izgubi ravnotežu.

Inače, malca nisam nikad psovala, čak ni kad me budio 20x noću. Ali zna mi se dogoditi da promrmljam sebi u bradu nešto tipa "a u pičku materinu" kad napravi nešto. Obično se nakon toga počnem smijati. Tipa sinoć, kad sam ga našla kako sustavno boja pod u hodniku s crnom bojicom sav sretan i ozaren.

Recimo, muž je dosta glasan i eksplozivan. Ali on je takav i kad je sretan i kad je ljut i tu ne vidim problem. Mali će to vjerojatno prihvatiti kao dio njegovog karaktera.

Ne sviđa mi se ni kad roditelji nazivaju djecu nepriličnim imenima u bilo kakvim situacijama. Imam poznanicu koja klincima stalno govori majmune, glupane, debilu i kad je ljuta na njih i kad je dobro raspoložena.
no_nic is offline  
Odgovori s citatom