Pogledaj jedan post
Old 13.04.2010., 11:42   #51
Quote:
towar kaže: Pogledaj post
Ne bi, vjeruj mi...
Em je SDP nesposoban dokazati da je HDZ dva puta u 20 godina izmasakrirao ovu jadnu državu, em HDZ ima nekih 20% biračkog tijela koje bi glasalo za HDZ i da nitko u državi ne radi...
Eventualno bi se pojavio neki treći blok koji bi i jedne i druge skinuo s vlasti, ali HDZ nikada ne bi postao marginalna stranka kao što su socijalisti postali u Mađarskoj...
iako je off topic, ja se s ovime ne slažem. HDZ je mogao biti pometen nakon 2000. da je dio vladajuće koalcije tada, prije svega HSS, ostao izvan nje.
da se SDPu pojavila druga konzervativna alternativa, HDZ bi nestao. 80% biraća HDZ ne voli tu stranku i posve im je jasno koliko je nagazio ovu zemlju, ali im to nikada neće biti razlog da prihvate dolazak na vlast jedne ancionalne i latentno projugoslavenske partije. on dobiva glasove isključivo zato jer im je glavna alternativa srbofilni SDP. ko đukanović u crnoj gori- svi znaju kakav je, ali neće valjda zato glasat za srpske stranke?
pa pobogu, jedino što njihov predsjendički kandidat od pobjede radi jer ukidanje tužbe protiv srbije i traženje objave (samo) registra branitelja, i niti jednog drugog. mislim da je svima jasno o kojoj ekipi se tu radi.
mađarski socijalisti nisu to ni približno, ali da su zemlju nesposobno vodili, jesu. odatle i rezultati.
divizija is offline  
Odgovori s citatom