Pogledaj jedan post
Old 10.09.2012., 20:16   #5
Hvala ti puno za odgovor.Ja nisam sigurna jeli to pfapa,pitaću sljedeći put našeg doktora,ali čudno mi je da dosada nije to spominjao nakon devet godina borbe sa nejasnom temperaturom,ali tjera nas vaditi krajnike.Kod nje antibiotici nikada nisu djelovali,a popila je sve moguće radi raznoraznih nepotvrđenih upala,ležala je u bolnici,također deset-petnaest dana,bilo je i duže dok temperatura nebi sama prošla.Tada još nisu znali kamo bi je svrstali.Sad mi je žao što se toliko trovala antibioticima,ali radiš kako ti kažu.Naš doktor(na Kantridi smo,kod Dr.Rožmanića ako ti je poznato), joj da Dekortin,i on joj koji put spusti odmah,a koji put joj daje u nekoliko doza kroz par dana.Čak joj malo koje sredstvo skine temperaturu,isto tako na neka četiri sata.Nije imala afte nikada ,samo bol u trbuhu i glavi,a čitam da je to jedan od rjeđih simptoma.Nalazi krvi tijekom temperature budu grozni ali nema nikakvog žarišta upale.Prošli smo sve moguće pretrage,snimanja,genske neke analize krvi...ma svašta ali nikada nikakve dijagnoze.Sad ćemo se naručit kod otorinca,bili smo i prije naručeni ali bilo nas je malo strah vadit krajnike jer nikad nije imala problema tog tipa,niti sa grlom niti ušima.Ali,probaćemo.Osim temperatura i tih desetak dana muke,posve je zdrava.Sad nismo išli u bolnicu,evo već šesti dan ima temperaturu,mučimo se,ali nije htjela u bolnicu,a nedaju joj tablete doma,nego je zaprime pa je prate tamo deset dana.Nadam se da će brzo proći.Drago mi je da sa nekim mogu o tome popričati,uvjek smo u tome bili sami,čak su nas i doktori već sumnjičavo gledali,kao kakva nam je to dijagnoza.Ipak mi je žao što i tvoje djetešce tako pati,ali nadajmo se da će proći.Jednom mora

Zadnje uređivanje Maja C. : 10.09.2012. at 20:23.
Maja C. is offline  
Odgovori s citatom