Pogledaj jedan post
Old 31.10.2012., 20:33   #93
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Burma je kroz cijelu povijest niz genocida, ugnjetavanja i nedemokracije, još jedna zaostavština Britanaca, kao i u Africi, storili su višenacionalne države bez prave demorkacije, i to je završilo kako svi znamo-nizom pokolja i ratova
Ma dokle više za sve svinjarije koje se dešavaju u bivšim kolonijama optuživati Britance ? Više mi je i toga preko glave, ako baš hoćete. Sad će ispasti da su Englezi podjarili budiste protiv muslimana jer su siromašne Rohinge neš rovarile protiv Commonwealtha? Krajnje je vrijeme da svi preuzmu odgovornost za sebe. Sad bi u HR trebali optužiti Mađare jer je Slavonija osiromašila ? A Mađari Mongole jer su ih pobili i uništili infrastrukturu u 13. st. ?

Drugo, ono što me je zaista ali zaista zaprepastilo (a mislila sam da me ništa više u politici ne može šokirati) je kada sam vidjela paradu Budinih sljedbenika u togama kroz Rangoon u kojem su tražili od vlade da počisti zemlju od tih Rohinga !!! Triput sam pročitala tekst, nisam mogla vjerovati da je novinar ispravno napisao. Budizam mi je uvijek bio svijetla tačka među velikim svjetskim religijama, valjda jedina koja nije propagirala politiku kolca i noža za neistomišljenike nego je samim učenjem i mudrošću pridobijala vjernike! E pa kad sam vidjela one obrijane majmune u tunikama došlo mi je da opalim šamar samoj sebi i pošaljem kineskoj komunističkoj Partiji zakašnjelu čestitku za aneksiju Tibeta!

Izgleda da su oni najbolje znali s kim imaju posla!
dalal is offline  
Odgovori s citatom