Pogledaj jedan post
Old 18.02.2017., 17:55   #407
Da se javim sa update-om.

Do sada sam kupila 3 galijeva toplomjera. Sva tri sam kupila u Gradskoj ljekarni Zagreb.

1. češki EXATHERM – jaaako slaba vidljivost
2. njemački GERATHERM – odlična vidljivost
3. opet njemački GERATHERM – ovom je pak slaba vidljivost

Dakle, svaki put kad sam kupovala odmah u apoteci sam vidjela kolika je vidljivost tog metala unutra. Prvi put sam kupila unatoč lošoj vidljivosti jer nisam imala iskustva pa sam mislila da će možda biti bolje kad budem actually mjerila temperaturu. Drugog sam kupila jer se taj metal unutra jako dobro vidi i taj mi je jedini za sada dobar. Treći put sam išla za roditelje kupiti isti takav jer je dobar. Međutim, kad mi ga je apotekarica pokazala nije mi bilo jasno kako se taj metal unutra baš ne vidi kad imam iskustvo da je taj njemački toplomjer kvalitetan. Pretpostavila sam da se metal uvukao unutra, pa kad se bude mjerila temp će izaći van pa će se vidjeti. Međutim , to se nije dogodilo. Sad idem po četvrti. Hoću taj njemački, ali ću izabrati samo onaj koji ima dobru vidljivost (očito im svi primjeci ne ispadnu jednako).

Inače, nemam problem sa otresanjem.
Dakle, slobodno kupite galijev toplomjer, ali samo onaj koji ima dobru vidljivost što možete odmah vidjeti u apoteci.

Planirala sam kupiti galijev iz dm-a (ovdje na forumu ste ga spominjali), ali ga nisam pronašla u dm-ovima. Bili su samo neki digitalni.

Da imam dijete sigurno bih kupila neki Braunov ušni, ali za mene je sad ovaj galijev GERATHERM dobar.
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom