Pogledaj jedan post
Old 19.05.2017., 23:58   #111
Quote:
crazy-cat kaže: Pogledaj post
Dr. med. fitoterapeutkinja Ksenija Krajina Pokupec ponaša se krajnje neprofesionalno. Ne javlja se na telefon, ne dogovara sastanke, posluje ugl. putem maila i ono što je najgore TAJI SASTAV ČAJNIH MJEŠAVINA I TINKTURA i ne šalje račun za usluge!!!! Pitala sam je sastav u više navrata i kada ću osjetiti promjene i svaki puta bi izbjegla odgovoriti na to pitanje.
Rekla je "upute će pisati i osnovni sastav". Pomislih si, oke, možda žena želi biti sigurna da će prodati pa ću vidjeti na proizvodu već. No, ćorak. Na svim proizvodima pod sastavom piše "Prilagođen dobi, dijagnozi i simptomima. Prema narudžbi kupca.".
NI JEDNA BILJKA NIJE NAVEDENA!!!!!!! Gospođa se snašla pa je na dobrom glasu jer piše kolumne na femina.hr, naturala.hr i zdravakrava.hr, a budimo realni, sve to mogu biti plaćeni oglasi gdje se hvali na sva usta.
Da netko tko je tako dobar fitoterapeut bude toliko neprofesionalan?! Strašno sam ljuta na takve stvari i potrudit ću se osobno da moje iskustvo podijelim na što više foruma da ljudi znaju s kim imaju posla.
Apsolutno te razumijem , i ljudska slabost i pohlepa za novcem te fitoterapeutkinje, te njeno tajenje tajnih receptura idu na živce.
Onaj koji ti zaista želi pomoći neće ništa tajiti, i naučiti će te da se sama liječiš, da sam nađeš te biljke, i hranu koja te liječi.
Javi se meni for free.
Za svaki organ imaš sijaset biljaka koje pomažu, zna se u kojim ooličinama se smiju uzimati, neke više, neke manje.
Rorion is offline  
Odgovori s citatom