Pogledaj jedan post
Old 20.04.2008., 11:17   #17
Quote:
AlgidBabe kaže: Pogledaj post
Lol, lik je stvarno legenda Divno ti je to rekao
Gle, ne znam kaj da radis, necu ti ja govoriti kaj da radis , ali znam kaj sam ja napravila kad me jedan tako na slican nacin zaj** .. 2 godine sam se i ja 'pokusavala nositi' sa necim slicnim ovom tvom primjeru (isto sranje drugo pakovanje, jel) dok mi nije dopizdilo i ciao djaci, zaj** neku drugu. To mi je bila najpametnija odluka ikad, imala sam poslije njega jednog koji se ponasao onak kak bi se decko i trebao ponasati i dodatno mi pokazao koja sam tuka bila sto sam trpila ovog i njegove nebuloze, onda sam s njim prekinula, sad imam decka koji se takoder ponasa kao normalna osoba hvala Bogu.. sto zelim reci, je da- postoje i ljudi kojima to nije normalno i koji razmisljaju kao i ti , cemu biti s nekim tko je za 180 drukciji od tebe
I ne, ovo nije savjet da prekines, ovo je samo moj primjer

Ovo mi je prvi slučaj takav,da pronađem kod dečka nešto takvo,s drugima sam imala drugih problema.

Ali on se ponaša normalno prema meni,čak jutros je sve bilo ok s njegove strane,kao da ništa nije bilo. Mislim da razgovor o ovome tek slijedi,jer još uvijek nismo na čistu s time,jučer nisam mogla pričati s njime. Danas mora pasti razgovor o tome,samo ne znam što da kažem,znam da neće pobrisati slike,ali znam jednu stvar i mislim da ju imam pravo pitati,a to je da li se on dopisuje s nekim trenutno u tom smislu,dijeljenje fotki i šta ti ja znam
Black.Diamond is offline