Pogledaj jedan post
Old 16.09.2008., 07:15   #16
Quote:
white alien kaže: Pogledaj post
Molim te stavi link gdje si to pronašao na netu i navedi autora i knjigu, tj. sve te kjige gdje si to pročitao. I mene silno zanima
Priče o vukodlaku se daju naslutiti po objašnjenu da će se pas promijeniti i još i okolinu pa bih voljela također da mi i to objasniš.
Što se tiče starijih i djece prekini biti bezobrazan jer koliko vidim jedino dijete ovdje si ti ili se samo praviš jer sumnjam da bi ovako nešto napisalo ni dijete.

I usotalom, savjet si dobio odmah, psu ti je vjerovatno hladno, očito je vani preko noći i hladno mu je. Nije valjda da nisi skužio da je zadnjih dana 'malkice' zahladilo pa bi pas mogao dobiti topao smještaj umjesto da si sam kopa rupe i urla -eto, još jednom
Koliko mi se čini, tebi je neka bakica uvalila priču da će ti pas poludit ako zavija pa si se ustratario malo ili nas sve skupa zezaš jer ovo vjerujem mvećini djeluje vrlo nestvarno i nevjeorvatno no ostavimo i mogućnost da i toliko neukih ljudi još uvijek ima
Eto, a sad odi nahrani, napoji i prošetaj psa pa ga lijepo smijesti na toplo i mir.

za to pitaj svoje starce i susjede i to .... pa ces vidit sta ce ti rec...
pavlek94 is offline  
Odgovori s citatom