Pogledaj jedan post
Old 01.03.2010., 11:25   #90
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Prije par dana izvadim racun iz postanskog sanducica i gospoda su mi poslala racun za prosli mjesec za koristenje internet usluga . Na drugog operatera sam prebacen krajem 2 . mjeseca a oni meni sad salju racun za 3 mjesec a prethodno od strane drugog operatora na kojeg sam se sad prebacio nisam bio obavjesten da ja ugovor s t - comom moram ic raskinut u t - centar iako je taj ugovor istekao prije godinu dana. Pitanje za vas , dali trebam ic raskinut ugovor u t - com ili sto jer stvarno mi se neda cekat u redu a da me nakraju otpile kuci .
kod mene je bila slična situacija za MAXTV. Nakon što sam ga uredno vratio nakon 2 mjeseca stiže račun za MAXTV 150 kn, više se ne sjećam točno što je bilo u opisu računa isto kao neki promet (pazi na maxtv-u promet). Nakon što sam ih nazvao i reko da je vjerovatno došlo do neke zabune jer sam sve uređaje vratio i otkazao uslugu (prije 2 mjeseca), odgovor je bio da su ostale aktivne neke korisničke šifre i mene neka cura s druge strane linije uvjerava da sam ja te šifre mogo koristi na nekom drugom maxtv-u. Vidjeh da od toga nema ništa nego uzet papir i olovku i pisat prigovor, odgovorili su mi u rekordnom roku i rekli da zanemarim taj račun.
JVC is offline  
Odgovori s citatom