Pogledaj jedan post
Old 11.03.2010., 23:32   #93
problem s tele 2

imam problem s tele 2 ;

naime,u 12. mj. sam raskinula ugovor o pretplati (obvezna pretplata istekla nekih pola godine prije toga) da bi u 1. i u 2. mjeseecu nastavila primat njihove račune na iznos od 60 kn ( pretplata+ radijska frekvencija) koje sam platila jer sam pomislila-ok,odugovlače s obradom ug. o raskidu.

vrhunac je sve doseglo prošli tjedan (dakle 3. mjesec) kad sam na sveopće iznenađenje mene i ukućana OPET primila račun (opet 60 kn)!
odmah sam otišla u poslovnicu u kojoj sam u 12. mj. raskinula ug. da bi mi dečki tamo rekli da je moguće da u nadležna služba u zagrebu nije zaprimila njihov faks s raskidom. nazvali su nadležne,provjerili i stvarno nisu.

dali su mi da potpišem novi ugovor,što i jesam,ali sam tražila i da mi daju neku potvrdu o tome da sam ja ugovor prvotno raskinula u 12.mj,a ne u 3. na što su mi rekli da oni to ne mogu i da se za to obratim službi za korisnike.

službu za korisnike sam zvala 2 puta,da bi mi rekli da će mi se neko od nadležnih za to javiti kroz dan-dva. naravno,nitko se nije javio...

stvar je u tome da ja taj račun ne želim platit. ne radi se tu o tih 60 kn,ali zašto bi ja plaćala nešto zbog čega je došlo zbog pogreške u njihovom sistemu???

zanima me,zna li itko što napravit u ovoj situaciji???
anyone,please
lee lee is offline  
Odgovori s citatom